Haber

Trabzonspor’dan şaşırtan açıklama: Teknik direktörlük anlaşması yapılamadı

Trabzonspor teknik direktör arayışının devam ettiğini duyurdu. Bordeaux-Mavililer’den yapılan açıklamada, “Hiçbir takıma teknik direktörlük yapmayanların, takım antrenörlüğü nedeniyle bazı adaylarla görüşmek etik olmayacağı için sezon sonunda sözleşme imzalama isteği, Şu an için sonuca varılamadı ancak kısa sürede teknik direktörlük konusunu gündemimizden çıkarmak istiyoruz.” .

Trabzonspor‘nin resmi internet sitesinden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Ekibimizin yaşadığı talihsiz sonuçların camiamızı derinden üzdüğünün farkındayız. Ancak taktir edersiniz ki sağlıklı bir organizasyon ortaya çıkarmak zaman ve emek ister. Öncelikle kulübümüzün ekonomisini sürdürülebilir kılma çabaları, geçmiş borçların analizi, sponsorluklar, yeni projeler ve geleceğe yönelik planlarımız.Göreve geldiğimiz günden itibaren acil ödemeler analiz edilmiş ve bu para (250 milyon TL) üyelerimiz tarafından sponsorluk ve bağış şeklinde karşılanmıştır. Yönetim kurulunun kulübümüze Mayıs ayı sonuna kadar ilave 250 milyon TL ödemesi yapılacaktır.

“KISA ZAMANDA AÇIKLAYACAĞIZ”

Futbol A Grubu planlamamız kapsamında kurumumuza uygun teknik yönetici adaylarını belirlerken bazı isimlerle adayların ortasında görüşme yapmak etik olmayacağı için şimdilik kesinleştirilememiştir. Rastgele personel çalıştırmayanlar, dönem sonunda sözleşme imzalamak istedi. Ancak teknik direktör konusunu bir an önce gündemimizden çıkarmak istiyoruz. Topluluğumuzun, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da gruplarına destek olmaya devam edeceklerini, her türlü görevi tamamlamış teknik ekip ve oyuncu kümesiyle tüm kulvarlarda yarışacak bir takım göreceklerini bilmelerini isteriz. yapılanma ve başarıdan başarıya koşacaktır.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu