Haber

Terör örgütü PKK yandaşlarının savaş alanına çevirdiği Paris’e ilişkin Bakan Hulusi Akar’dan çirkin sözler!

Fransa’nın başkenti Paris’te Ahmet Kaya Kültür Merkezi yakınlarında dün 3 kişinin hayatını kaybettiği silahlı saldırının ardından bölgede gerginlik sürüyor. Cumhuriyet Meydanı’nda (Cumhuriyet Meydanı) toplanan terör örgütü PKK yandaşları polisle karşı karşıya gelirken, olaylara ilişkin ilk açıklama Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar’dan geldi.

“BESLEDİKLERİ YILAN KENDİNE OTURMAYA BAŞLADI”

Akar, “Fransızların beslediği yılan kendini ısırmaya başladı. Artık bu terör örgütünün gerçek yüzünü herkes görmeli. Kimse bizden sınırımızın dibine yuvalanmış terör unsurlarına müsamaha göstermemizi beklemesin. TSK ele geçirdi. ülkemizin ve asil milletimizin güvenliği için gerekli yer ve zamanda gerekli tüm tedbirleri almıştır. Alacağı kadarını almıştır” dedi.

SOKAKLARI TUTUYORLAR

Gerginliğin tırmandığı bu anlarda sokakları ateşe veren ve çok sayıda dükkanın camlarını kıran terör örgütü PKK yandaşları, araçları da devirerek yaktı. Paris sokaklarını çatışma alanına çeviren terör örgütü PKK yandaşlarına polis biber gazıyla karşılık verdi.

PKK LİDERİ ÖCALAN’IN AFİŞLERİNİ TAŞIYORLAR

Öte yandan sokakları ateş yerine çeviren PKK yandaşları, ellerinde terör örgütü bayrakları ve terör örgütü elebaşı Abdullah Öcalan’ın posterini taşıdı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu