Haber

Osmangazi’de her mahalleye ayrı hizmet

Osmangazi Belediyesi, ilçede görev yapan muhtarlara yeni ve modern hizmet binaları kazandırmaya devam ediyor. Demokrasinin en beyefendisi olan muhtarların daha uygun şartlarda hizmet vermesini sağlayan Osmangazi Belediyesi, Altınova Mahallesi’ne de yeni bir muhtarlık binası kazandırdı.

Altınova Mahallesi’nde yeni yapılan muhtarlığın açılış törenine; Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, AK Parti Bursa Milletvekili Ahmet Kılıç, AK Parti Osmangazi İlçe Başkanı Ufuk Cömez, mahalle muhtarları ve vatandaşlar katıldı.

Açılış töreninde konuşan Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Osmangazi’de her alanda hizmet ürettiklerini belirterek, “Osmangazi Belediyesi olarak Bursa’ya hitap eden, Bursa’yı Bursa dışına taşıyan birçok çalışmaya imza attık. Panorama 1326 Bursa Fetih Müzesi, BAREM, Osmangazi Meydanı gibi vizyon projeleri sadece Osmangazi’nin değil tüm Bursa’nın hizmetine sunuyoruz. Bu büyük eserleri hayata geçirirken mahallelerimizi de ihmal etmiyoruz. Vatandaşlarımızın ihtiyaçlarına göre hizmet veriyoruz.” söz konusu.

Önder Dündar, Altınova Mahallesi’ndeki eski muhtarlığın yerine yeni muhtarlık binası yaptıklarını belirterek, “Osmangazi’de hizmet verirken muhtarlarımızdan büyük güç alıyoruz. Muhtarlarımızın çalışma şartlarını yenilemek için çalışıyoruz. Altınova Mahallemize de yeni bir muhtarlık binası kazandırdık. İlçemize ve mahallemize hayırlı olsun.” dedi.

Yine Altınova Mahallesi’nde bulunan Başkan Dündar Dr. Ayten Bozkaya, Spastik Çocuk Hastanesi’nin tadilatı için gerekli planları hazırlayarak bakanlığa sunduklarını, yeni hastanenin inşaatına önümüzdeki günlerde başlanacaklarını sözlerine ekledi. günler.

AK Parti Bursa Milletvekili Ahmet Kılıç da Osmangazi’de her gün farklı bir servisin açılışında öne çıktıklarına değinerek, “Bir yanda her gün bir iş ortaya koymaya çalışan, enerjisini ve emeğini ortaya koymaya çalışan kadrolar var. Milleti için gece gündüz çalışır. Diğer tarafta ise bu eylemleri nasıl geçersiz kılabileceğimiz ve değersiz hale getirebileceğimiz üzerine çalışan bir tablo var. İnşallah milletimizle birlikte Osmangazi’mizi, Bursa’mızı ve Türkiye’yi kalkındırmaya devam edeceğiz. Başkanımız Mustafa Dündar ve ekibine hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum.” terimleri kullandı.

Altınova Mahalle Muhtarı Mehmet Karaoğlu da mahalleye yaptığı hizmetlerden dolayı Lider Dündar’a teşekkür etti. Konuşmaların ardından yeni muhtarlığın açılış kurdelesi kesildi. Açılışın ardından Milletvekili Ahmet Kılıç ve Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar bir merkeze gelerek mahalle sakinleriyle sohbet etti.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu