Yaşam

Malkara Belediyesi tarafından “Scorecard Festivali” etkinliği düzenlendi

Malkara Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından 21 Haziran 2023 Çarşamba günü Şehitlik Parkı ve 15 Temmuz Demokrasi Parkı’nda 2022-2023 eğitim öğretim yılını tamamlayan çocuklarımız için “Karne Şenliği” etkinliği düzenlendi.

Etkinliklerde eğlenen çocuklara Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul ve Hüseyin Vasfi Güner eşlik etti. Etkinliklerle ilgili açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, “Çocuklarımız geleceğimizin teminatıdır. Çocuklarımızın memnuniyeti bizim mutluluğumuzdur. Onlar için yapabileceklerimiz daha az. 2022-2023 Eğitim-Öğretim yılında gösterdikleri emek ve emeklerin ardından Şehitler Parkı ve 15 Temmuz Demokrasi Parkı’nda çocuklarımız için “Karne Şenliği” etkinliği düzenledik. Çocuklarımız 1 yıl boyunca verdikleri emeğin karşılığı olarak nezih bir tatili hak ediyor. Şimdi onları eğlendirip yeni eğitim-öğretim yılına mutlu ve huzurlu bir şekilde hazırlama zamanı. Tüm çocuklarımıza ve ailelerine güzel bir tatil dönemi diliyorum.

Etkinlik kapsamında Şehitlik Parkı ve 15 Temmuz Demokrasi Parkı’nda düzenlenen Scorecard Festivali’nde şişme oyun parkı, palyaço, maskot, sinek tüpü, sosis balon, konfeti, köpük makinesi, yüz boyama ve animasyon etkinlikleri gerçekleştirildi. Çocuklar tatilin tadını doyasıya çıkararak doyasıya eğlendi.

Etkinliklerin ortasında çocuklara ücretsiz patlamış mısır ve pamuk şeker ikram edildi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

dogubayazithaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu