Haber

Lise Öğrencisi Zeynep Kurtuluş Harvard Üniversitesi’ne Tam Burslu Kabul Edildi

Sakaryalı lise öğrencisi Zeynep Kurtuluş, başarısı sayesinde Harvard Üniversitesi’ne tam burslu olarak kabul edildi. Eğitim hayatına yepyeni bir başlangıç ​​yapacak olan Zeynep Kurtuluş’u tebrik ediyor, haberin detayları için aşağıya bekliyoruz!

Liseye başladığı günden beri Harvard Üniversitesi’nde okumak isteyen Zeynep Kurtuluş, bu hedefini gerçekleştirmek için Kasım 2022’de Harvard’a erken kayıt başvurusunda bulundu.

Başvurusu kabul edilen Kurtuluş, tam burslu olarak üniversite hayatına başlamaya hak kazandı. Bağımsızlık, Siyaset ve Ekonomi okumak istediğini belirterek, Harvard hedefine ulaşmak için birçok eğitim aldığını sözlerine ekledi.

Liberation’ın hedefi en başından beri Harvard Üniversitesi idi. Bu nedenle bütün çalışmalarını amacına göre yönlendirmiştir.

Üniversite başvurularında not ortalaması, dil bilgisi ve referansın önemine vurgu yaparak, başarılı öğrenci hedefine ulaşmak için beş yıldan fazla zaman harcadığını anlattı.

Bu başarıyı ülkesine hizmet için kullanacağını da belirtti.

Kurtuluş aynı zamanda gelecek planlarını da şu cümlelerle anlattı:

Çok motive oldum çünkü gelecekte ülkeme dönmek, hizmet etmek, çok daha güzel işler yapmak, farklı şeyler öğrenmek ve öğretmek için güzel bir adım olduğunu düşünüyorum. Hem kendimle gurur duyuyorum hem de tanışacağım insanlar, öğretmenler ve güzel başlangıçlar için heyecanlıyım.

haliliyeajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu