Ekonomi

AK Parti heyeti deprem evlerinin inşaat alanını inceledi

AK Parti Adıyaman İl Başkanı Emrah Bulucu, Milletvekili Aday Resul Kurt, Mustafa Alkayış ve parti yönetimi, Örenli ve İndere Köyü’nde yapımına başlanan deprem evlerinin şantiyesini gezdi. AK Parti heyeti, deprem konutlarının yapıldığı alanları inceleyerek bilgi aldı.

Evlerin hızla yükseldiğini söyleyen Önder Emrah Bulucu, “6 Şubat depreminin hemen ardından çadır kentler, konteyner kentler ve akabinde kalıcı deprem evleri yapmaya başladık. Cumhurbaşkanlığımızın öncülüğünde inşallah en kısa zamanda burayı vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız. Öncelikle emeği geçen başkanımıza ve bakanlar kuruluna teşekkür ediyoruz. Çalışmaları gördükçe Adıyaman’ın inşası, ihyası ve imarı konusunda daha umutlu olduğumu söylemek isterim. Allah nasip ederse mevcut yapılanmalarda yeni planlarla ülkemiz daha da güzelleşecek inşallah.”dedi.

Daha sonra bir konuşma yapan Milletvekili Adayları Resul Kurt ve Mustafa Alkayış, her zaman ülke için ellerinden gelenin en iyisini yaptıklarını ve bundan sonraki süreçte de her zaman vatandaşın yanında olduklarını belirttiler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu